Home Lajme Vjosa Osmani e bën për pesë pare Shefqet Krasniqin

Vjosa Osmani e bën për pesë pare Shefqet Krasniqin

Deklarata e hoxhës Shefqet Krasniqi që “gratë e kanë vendin në kuzhinë”, ka bërë që të ketë reagime të shumta në opinionin publik

Pa reaguar nuk ka mbetuar as presidentja Vjosa Osmani.

Në Instagram, ajo ka publikuar dy foto ku shkruhet se “vajzat e kanë vendin aty ku ato ëndërrojnë”.

“Vajzat e kanë vendin aty ku ëndërrojnë, dëshirojnë dhe punojnë për atë punë fort”, shkruhet në këtë foto që ka publikuar Vjosa Osmani, ku shihen edhe dy gra ushtare.

Këtë fjali Osmani e ka thënë në fjalimin e parë si presidente e Kosovës, para deputetëve të Kuvendit.

Most Popular