Home Magazina Bleronës fustani me zor ia mban gjoksin

Bleronës fustani me zor ia mban gjoksin

Blerona Zeqiri e cila njihet për fizikun e saj dhe veshjet të cilat përkujdeset që të duket sa ma bukur duke treguar edhe format e saj, si duket edhe këtë herë ja ka arritur qëllimit.

Gjatë urimit të ditëlindjes një foto bie në sy, ku blerona shfaqet me një fustan të cilin me zor ia ban gjoksin.

E me trupin bombë ajo nuk ndalet duke pozuar disa herë foto provokuese të cilat bien në syrin e mediave rozë dhe duke lënë vend për imagjinatë.

Komentojeni vetë fotografinë.

Most Popular