Home Lajme Ditë zie për Naim Bazajn, i vdes një i afërm i familjes

Ditë zie për Naim Bazajn, i vdes një i afërm i familjes

Naim Bazaj humb një nga personat më të afërm të familjes.

Ish kryetari i kuvendit komunal të Drenasit dhe ish kandidati i PDK-së për deputet, Naim Bazaj ka humbur një nga pjesëtarët e familjes.

Bazaj përmes një postimi në Facebook njoftoi se është ndarë nga jeta NENA e tij.

Bazaj tha se Razë Bazaj, ishte shtyllë e familjes dhe burim i pashtershëm i dashurisë.

Postimi i plotë:

Njoftim:Na iku shpejtë edhe nana ime Razë Bazaj Nanë e 12 femijvë 1 Deshmorë Bedri-n e 11 te tjerë te gjallë e shumë nipa e mesa por sot na iku,Ishalla na ke ba hallallë oj nano!Për vorrim ju njoftojm me 20 prillë ne ora 12-00 te vorrezat e lagjës Bazaj për tpame sdo te këtë pas kalimit të Covidit ne familje ju njoftojm për tpame.Ju falimenderit tgjithvë për ngushëllime !

May be an image of 2 njerëz

Most Popular