Home Magazina Mos e humbisni, Angela Martini 'godet' me një video shumë të 'nxehtë'

Mos e humbisni, Angela Martini ‘godet’ me një video shumë të ‘nxehtë’

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martin ka goditur me një video të nxehtë në Instagram, shkruan Syri.net Kosova.

Ajo ka treguar edhe njëherë se është mjaft joshëse dhe provokuese.

Shijoni edhe ju këto momente të ‘zjarrta’ që i sjell vetëm për fansat e saj, Angela Martina nga Amerika.

Most Popular