Home Magazina Nora vjen me plot stil dhe duket mjaft joshëse

Nora vjen me plot stil dhe duket mjaft joshëse

Këngëtarja e njohur njihet për stilin e saj të veçantë, të cilin e shpreh përmes veshjeve të ndryshme, shkruan Syri.net Kosova

Këngëtarja thuajse gjithmonë merr vëmendjen e publikut me kombinimet e veçanta që sjell në rrjete sociale.

Ajo duket joshëse në imazhin e fundit të publikuar në Isnatgram, teksa shfaqet me shumë stil.

Most Popular