Home Sport Mbyllet mbledhja e klubeve themelues, ja vendimi

Mbyllet mbledhja e klubeve themelues, ja vendimi

Është mbyllur para pak minutash takimi virtual mes 12 klubeve themelues të Superligës.

Sipas COPE, Manchester City duket se është skuadra e vetme që është tërhequr.

Chelsea nuk ka hequr dorë akoma pavarësisht dyshimeve të shumta.

Sipas medias spanjolle, Barcelona dhe Atletico janë të gatshme të vazhdojnë përpara me projektin.

Most Popular