Home Magazina Deputeti i LDK-së i jep fund beqarisë

Deputeti i LDK-së i jep fund beqarisë

Deputeti i LDK-së, Besian Mustafa i ka dhënë fund beqarisë, duke u fejuar me Erolida Januzaj.

 Këtë e ka konfirmuar vetë ai në profilin e tij në facebook, ku ka postuar një fotografi të tij dhë të bukuroshes që i’a mori zemrën, më mbishkrimin “Jetuam sa jetuam dhe..”.

Most Popular