Home Magazina Këtë emër i vendosën Fero dhe Arbenita vjazës së tyre

Këtë emër i vendosën Fero dhe Arbenita vjazës së tyre

Orët e para të ditës së sotme Fero dhe Arbenita u bënë prindër për herë të parë.

Arbenita postoi një fotografi me vajzën dhe Feron, por që për emrin nuk tregoi. Kurse vetë reperi postoi një fotografi të vajzës ku tregoi së si kishin vendosur t’ia linin emrin.

Most Popular