Home Lajme Vritet një person në Pejë, policia jep detaje

Vritet një person në Pejë, policia jep detaje

Një person është vrarë sot rreth orës 14:30 në fshatin Novosellë të Pejës, raporton Gazeta Express.

Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express, Policia e Kosovës në rajonin e Pejës, të cilët thanë se viktima është e gjinisë mashkullore.

“14:40 minuta policia ështyë njoftu për një vrasje në fshatin Novosellë. Me të arritur policia ka hasur në një trup të shtrirë dhe është kërkuar emergjenca e spitalit, mjeku e ka konstatuar vdekjen e tij”, thuhet në përgjigjen e tyre.

Po ashtu Policia bëri të ditur se i dyshuari për vrasjen e viktimës është në arrati.

“I dyshuari gjendet në arrati, policia është në kërkim të tij”.

Most Popular