Home Lajme Aksident me të lënduar në Burojë të Skenderajt

Aksident me të lënduar në Burojë të Skenderajt

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në fshatin Burojë të Komunës së Skenderajt, përkatesisht është përplasur një veturat dhe një traktor ndermjet vetë.

Përveç dëmeve materiale, pasagjeret kanë marrë lëndime truporë. Lexues të portalit rajoni.org kanë siguar pamje nga vendi i ngjarjes ku një automjet shihet i dëmtuar rëndë.

Burimet e rajonit mesojnë së policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe është dukë u marrë me rastin./Rajoni.org/

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm
Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm
Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm
Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Most Popular