Home Sport Zyrtare: Jose Mourinho nuk vonon, gjen punën e re

Zyrtare: Jose Mourinho nuk vonon, gjen punën e re

Trajneri i njohur, Jose Mourinho është bërë me punë të re.

Menjëherë pas largimit nga skuadra e Premierligës, Tottenham Hotspur, Jose ka gjetur punën e re ku do të jetë kolumnist në gazetën Sun Sport, shkruan IndeksOnline

“Jose Mourinho i bashkohet brendit tonë të ri SunSport si kolumnist”, shkruhet në njoftimin e The Sun.

58-vjeçari u shkarkuar nga Spurs për shkak të rezultateve negative. Një arsye tjetër e shkarkimit ishte dhe ankesa që bëri për shkak të inkuadrimit të Tottenham në Superligën e Europës (që dështoi).

Most Popular