Home Magazina Enca me foto joshëse nga plazha

Enca me foto joshëse nga plazha

Enca ndan imazhe joshëse me bikini në plazh

Këngëtarja ka pozuar për Instagram.

Enca njihet si njëra nga këngëtaret më provokuese të estradës shqiptare, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, ka publikuar sot disa fotografi në profilin e saj në “Instagram”, ku shfaqet shumë tërheqëse.

Enca në Instagram shpesh publikon foto provokuese dhe në këtë të fundit shihet në plazh e veshur me bikine teksa pozonte mjaft joshëse.

Most Popular