Home Magazina Elegante dhe seksi, kjo është Angela Martini

Elegante dhe seksi, kjo është Angela Martini

E veshur me një fustan elegant

Modelja dhe shkrimtarja shqiptare, Angela Martini nuk i ka ndalur provokimet në rrjetet sociale

Bukuroshja shqiptare sonte është paraqitur e veshur me një fustan elegant, por që i tregon asetet e saj.
Ajo shfaq gjoksin e saj gjigant por tregon edhe këmbët.

“Prodhim Shkodre”, ka shkruar bukuroshja shqiptare poshtë këtyre fotove.

Most Popular