E premte, 25 Qershor, 2021

Enca shijon plazhin, tregon linjat seksi

Enca Haxhia njihet si këngëtarja e cila sjell foto mjaft seksi dhe profokuese në të njejtën kohë.

Kështu ka bërë edhe në foton e fundit ku shihet me një veshje të ngushtë dhe të shkurtë ku nxjerr linjat seksi të këngëtares afër plazhit.

Këtu ajo i ka shtuar mbishkrimin se vera s aka filluar, duke lënë siguritsht pritje për të tërhequr vëmndjen gjatë sezonës se nxhetë.