E premte, 25 Qershor, 2021

Mbesa i festoi ditëlindjen, Adelina shkëlqen me pamjen

Noela Ora, mbesa e këngëtares Adelina Berisha, ka festuar ditëlindjen.

Duke qenë se janë në Kosovë, kjo ditëlindje u festua me familjarët, duke marrë pjesë kështu edhe këngëtarja, shkruan Syri.

Festa ishte e dekoruar në detaje, duke e bërë një ambient shumë festiv.

Padyshim, vëmendje ka marrë edhe pamja e Adelinës.

E veshur me një palë xhinse dhe bluzë të bardhë, këngëtarja ka shkëlqyer me pamjen e saj, sidomos me ndryshimin në ngjyrën e flokëve.

Image