E premte, 25 Qershor, 2021

Torturat që ia bënë Kallashi të dashurit në dhomën e gjumit

Kallashi, vallëtarja sensuale, vazhdon të mos e lë askënd indiferent, kjo për shkak të paraqitjes së saj shumë provokuese.

Dëshira për ta parë Kallashin mbetet e madhe, por këtë fat e kanë vetëm ata që e ndjekin në Instagram, shkruan “Kosovarja”.

Dhe, nuk mjafton vetëm të duash ta ndjekësh, por edhe fakti se a të pranon apo jo bukuroshja që ka shumë emër.

Kallashi, pozon edhe nga dhoma e gjumit, ku pamja e saj është tejet joshëse. Veç imagjinoni sa i “torturuar” duhet të ndjehet i dashuri i vallëtares.