Tuesday, October 26, 2021

Rihanna pozon joshëse në fotografitë e fundit

‘Playboy’ mund të ketë ndaluar botimin në shtyp vitin e kaluar, por kjo nuk e ka ndaluar Rihanna të ketë një prej tyre.

Këngëtarja e muzikës pop dhe pronarja e markës të brendshmeve, 33-vjeçare, ndau një postim të në Instagram të shtunën e cila dukej në superformë transmeton lajmi.net.

Ajo zgjodhi që të shfaqet me të brendshme, duke theksuar tiparet e bujshme trupore, të fituara përmes stërvitjeve.