Tuesday, September 21, 2021

Pas sezones së dasmave, këngëtari shqiptar lanë pjata

Publiku e njeh mirë këngëtarin Remi Jakupi, i cili në vitet 90-të u bë hit me këngën “Kauboj Xhema”.

Më pas, erdhen edhe shumë këngë hite nga Remi, i cili karrieren dhe jetën e tij e zhvendosi në Amerikë, shkruan “Kosovarja”.

Remi, së fundi po kalon më shumë kohë në Kosovë, ku edhe është mjaftë i angazhuar me dasma e ahengje.

Ai, në një postim në Facebook, bënë shaka duke thënë se pas sezonit të dasmave po pastron enë.

Ky shkrim i Remit ne Facebook, është ilustruar edhe me foto nga ai.