Monday, September 20, 2021

Ilda Bejleri, Shakohoxha dhe Duka/ Këta janë 5 kandidatët për të kryetar të FShF-së

Sot janë zyrtarizuar për kandidaturën e kreut të Federatës Shqiptare në Futboll.

5 kandidatë do të hynë në garë për të parin e futbollit shqiptar, transemton indeksonline.

Kandidatët për të parin e futbollit shqiptar janë: Armand Duka, Sul Starova, Ilda Bejleri, Dritan Shakohoxha dhe Selami Jenishehri.

Armando Duka synon edhe një mandat, kundërkandidat më serioz pritet ta ketë Driton Shakohoxhën.

Kandidatura e Ilda Bejlerit është surprizë.