Tuesday, September 21, 2021

Loredana po sjell një bashkëpunim me reperin e njohur shqiptar

Loredana dhe Mozzik po vijnë me një bashkëpunim. Edhe pse reperët nuk kanë konfirmuar ende asgjë, dyshimet e para nisën kur Don Xhoni mori pjesë në koncertin e Loredanës të mbajtur disa ditë më parë në Prishtinë.

Teksa ishte në skenë, Loredana e ftoi reperin që ta shoqëronte në këndim. Gjithashtu, Don Xhoni e falenderoi reperen për disa bluza që i kishte dhuruar. Megjithatë, këto zëra nuk janë konfirmuar ende dhe pritet të shohim se kur mund të vijë dueti.

Loredana ka qenë aktive me projekte muzikore, që janë pjesë e albumit të përbashkët me Mozzik-un. Ndërsa përsa i përket Don Xhonit, thuhet se do të vijë me një bashkëpunim me Dhurata Dorën. /abcnews.al