Tuesday, September 21, 2021

Ronaldo lë përfundimisht Juventusin, publikohen pamjet e largimit

Cristiano Ronaldo nuk do të jetë pjesë e Juventusit pas dy sezonesh në Serie A. Mbrëmjen e djeshme u bë fakt diçka e tillë.

Sot portugezi është përshëndetur me shokët e skuadrës dhe ka lënë qendrën stërvitore.

Media e gazetarë të ndryshëm kanë publikuar edhe video nga momenti i largimit të Ronaldos nga qendra stërvitore.