Tuesday, September 21, 2021

Pogba dëshiron largimin nga United

Skuadra e Manchester United dje zyrtarizoi transferimin e Cristiano Ronaldos.

Por, sot ka marr një lajm të keq, transmeton Indeksonline.

Sipas Jose Felix Diaz, gazetar spanjoll, Paul Pogba i ka thënë agjentit të tij që dëshiron të transferohet në Real Madrid.

Pogba nuk dëshiron të vazhdoj kontratën me Unitedin dhe do të largohet si transfer i lirë vitin e ardhshëm.