Monday, September 20, 2021

Policia e ndali për kontroll, por ja çfarë armë gjetën

Njësiti policor derisa po realizonin kontrolle në fshatin Llazarevë të Komunës së Obiliqit të premten rreth orës 11.44 dhe kanë ndaluar një automjet.

Policia tregon se gjatë kontrollit në veturë është gjetur dhe sekuestruar një armë shtizë me dy shigjeta prodhim gjerman.

Nuk raportohet për të arrestuar, rasti është duke u hetuar si armë mbajtje pa leje.