Monday, September 20, 2021

Kida nis pushimet, duket një super yll në fotot e reja

Pas një sezoni të suksesshëm, Kida ka gjetur pak kohë për t’u relaksuar. Këngëtarja shqiptare ka nisur pushimet dhe po kalon një kohë të këndshme larg rutinës së përditshme. Autorja e hitit “Drunk” ka ndarë me ndjekësit disa fotografi joshëse, ku shihet me mikeshat e saj.

Kida duket tërheqëse me bikini të verdhë ndërsa ndryshimi i flokëve në rozë e ka bërë atë të duket dhe më tërheqëse. Aktualisht, Kida po shijon suksesin e këngës“Dale” në bashkëpunim me Butrint Imerin dhe Ledri Vulën. Projekti i tyre ka gjeneruar më shumë se 44 milionë klikime.