Tuesday, October 26, 2021

Angjela Martini poston video sensuale duke kërcyer me bashkëshortin

Angjela Martini është njëra ndër modelet më të komentuara dhe më të pëlqyera në vend por edhe më gjërë.

Angjela merr vëmendje në çdo paraqitje të saj.

Linjat e saj dhe bukuria unike që ka bën që ajo të jetë kryefjala e mediave rozë pothuajse çdo ditë.

Tash e disa vite ajo i dha fund beqarisë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo ka një lidhje shumë të veçantë me bashkëshortin dhe këtë e ka treguar vet ajo përmes postimeve që ka hedhur në Instagram.

Së fundmi ajo ka postuar një video ku shihet bashkë me të duke kërcyer.

Të dy duken shumë bukur bashkë.