Tuesday, October 26, 2021

Morena Taraku e kthen dhomën e saj në dyqan rrobash

Morena Taraku është njëra ndër personazhet më të komentuara të shoë bizit shqiptar.

Çdo paraqitje e saj merr vëmendje të madhe dhe padyshim se kthehet në lajmin e ditës, shkruan “Kosovarja”.

Jeta e saj e luksoze është ajo që komentohet më së shumti, makinat e saja, rrobat e shumëçka tjetër bëjnë që Morena të komentohet shumë.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një foto që ka postuar ajo.

Në foto shihen disa çanta dhe prapa shihet një dhom luksoze me garderobën e saj.

Si duket Morena bën një jetë si në ëndrra.