Roze

33-vjeçarja jep dorëheqjen si mësuese, shet foto nudo në internet: Fitoj 2-fishin

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
11:12 / 21 Janar 2021

Një mësuese 33-vjeçare ka hequr dorë nga profesioni i saj dhe ka nisur punën si modele seksi. Courtney Tillia ka nisur të shesë online foto nudo.

Ajo është nënë e 4 fëmijëve, por kjo e shtyn edhe më shumë, pasi në një javë fiton dyfishin e pagës së saj vjetore si mësuese. 33-vjeçarja nga Los Angeles, SHBA, është

“Mësuesit nuk fitojnë shumë dhe me 4 fëmijë ishte një luftë e madhe. Javën e kaluar unë fitova 85 mijë Dollarë, dyfishi i pagës vjetore si mësuese. Postoj video dhe foto, disa nudo, disa me të brendshme ose rroba banjo. Kam edhe kërkesa speciale nëse dikush dëshiron pak më shumë. Ndihem më mirë me veten se në kohën kur isha mësuese, nuk isha aspak e lumtur. Nuk kam turp për atë që bëj, njerëzit duan të paguajnë për të më parë, dhe unë duke bërë këtë kam ndryshuar jetën time”, shprehet 33-vjeçarja.

Për 6 vite ushtroi profesionin e saj si mësuese në dy shkolla të ndryshme, por në vitin 2015 ajo dha dorëheqjen si mësuese duke i dhënë fund karrierës në mësimdhënie. Sipas Courtney, puna i kishte shkaktuar depresion.