Saturday, November 27, 2021

VIDEO/Momenti kur qeni takohet me foshnjën e porsalindur bëhet viral në rrjet

Një video është bërë virale në rrjet, ku shfaqet momenti kur një qenush takon për herë të parë foshnjen e porsalindur.

Justine Klope ndau një video në TikTok, në të cilën ajo tregoi takimin adhurues midis qenit të saj, Opie dhe djalit të saj.

Videoja tregon burrin e Justines të përkulur drejt qenit ndërsa mbante foshnjën në krahë dhe Opie menjëherë filloi të nuhasë me kureshtje të voglin.

“Ata do të jenë miqtë më të mirë”, thuhet në përshkrim.

Videoja mblodhi afro dy milionë shikime në një periudhë të shkurtër kohe dhe komentuesit nuk e fshehën entuziazmin e tyre.