Saturday, November 27, 2021

Linda Halimi shfaqet sensuale e veshur në bikini

Linda Halimi është senzacioni i kohëve të fundit, ose modeli tipik i një femre me vetëbesim.

Linda Halimi ka arritur të jetë në qendër të vëmendjes me format e saj trupore, shkruan lajmi.net.

Dikur vuante nga mbipesha por sot ajo konsiderohet njëra ndër femrat më seksi të showbizit shqiptarë. Ajo poston shumë shpesh foto ku i shfaq linjat e saj.

Së fundi ajo ka publikuar një imazh ku shihet në bikini dhe shumë tërheqëse.

Linda Halimi tashmë i kushton vëmendje të madhe trupit të saj dhe ushtronë shumë./Lajmi.net/