Roze

Të pasmet apo gjoksin? Tayna i tregon të dyja

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
10:23 / 24 Dhjetor 2020

Këngëtarja Tayna ka hedhur dy fotografi të reja në Instagram.

Në njërën nga fotot, ajo shihet se ka ekspozuar gjoksin, kurse, te tjetra, në pah vuri të pasmet e saj, shkruan Syri Kosova.

Në të dy anët, ajo duket shumë seksi dhe bombastike.

Këto foto, Tayna i shkëputi nga klipi i ri ‘Johnny’, që u pëlqye e po vazhdon të pëlqehet nga publiku i saj.