Sport

A jeni gati, këto super ndeshje na presin sot në Premierligë

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
1:00 / 3 April 2021

Sot në katër terminë të ndryshme do të zhvillohen takimet në Premierligë.

Ndeshja e kësaj dite është ajo ndërmjet Arsenalit dhe Liverpoolit, duel ky në kuadër të xhiros së 30’të.

Po ashtu ndeshje e madhe do të jetë edhe ajo ndërmjet Leicesterit dhe Manchester Cityt, ku skuadrat luftojnë për titull.

Më poshtë orarin e plotë të ndeshjeve: