Lajme

A po vendosen masat e reja, Hoti në takim me kryetarët e komunave

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
1:52 / 12 March 2021

Kryeministri në detyrë Avdullah Hoti pas mbledhjes me Komitetin për koordinimin dhe vlerësimin e situatës epidemiologjike lidhur me Covid-19 do të takohet edhe me kryetarët e komunave, shkruan IndeksOnline.

Kjo u bë e ditur përmes një njoftimi për media.

“Kryeministri në detyrë Avdullah Hoti, merr pjesë në takimin e Komitetit për koordinimin dhe vlerësimin e situatës epidemiologjike lidhur me Covid-19.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë, Salla P38

KOHA: 09:00

2.Kryeministri në detyrë Avdullah Hoti, mban takim online me kryetarët e komunave dhe Asociacionin e Komunave të Kosovës.

KOHA: 09:45

Takimi mund të ndiqet direkt nga faqja e Facebook-ut e Kryeministrit”, thuhët në njoftim.