Sunday, July 25, 2021

Aktorja e famshme kosovare ka motrën kandidate për deputete, i del në mbeshtetje

Aktorja e njohur kosovare, Edona Reshitaj, i ka dal në mbështetje motrës së saj, Albenës, e cila garon për deputete në zgjedhjet e 14 shkurtit, raporton Express.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook, Reshitaj ka thënë se është një artiste apolitike, por se e mbështet motrën e saj sepse e njeh dhe i beson më shumë se kujtdo tjetër.

“Une jam nje artiste apolitike, por motren time e mbeshtes, sepse e njoh dhe i besoj me shume se kendo tjeter. Njerez te tille i duhen vendit ma shume se kurre. Uroj dite me t’mira per te gjithe ne”, ka shkruar ajo.

Imazhi mund të përmbajë: 1 person, text that says 'PROF. ASS. DR. ALBENA RESHITAJ 6'