Roze

Adelina realizon piercing në pjesën intime të trupit

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
6:02 / 21 Dhjetor 2020

Adelina Tahiri është një ndër emrat më të përmendur në mediat rozë.

Pozat e saj gjithmonë janë provokuese, dhe nuk ka si të mos kalojë në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Duke u njohur për linja perfekte, këngëtarja në secilin imazh e dëshmon që është e dalluar.

Së fundmi ajo zbuloi se ka bërë një pirsing në një pjesë me delikate të trupit, në pjesën ku fillon gjoksi Adelinës i shihet pirsingu me aq shumë shkëlqim.

Mos të harrojmë, edhe pse është nënë e një djali ajo mban linja perfekte.