Uncategorized

Agnesa Gashi pejanja që ka dy djem e duket si modele 18 vjeç

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
4:51 / 15 November 2020

Agensa Gashi, bukuroshja nga Peja, edhe më tej shfaqet atraktive në të gjitha postimet që lëshon në rrjete sociale.

Modelja, që e ka lënë pas karrieren, pasi është nërë nënë e dy fëmijëve, në foton e fundit shkëlqen.

Ndonëse po mungon dielli, pejanja paraqitet pranverore dhe me një energji tejet pozitive, që nuk mund të injorohet.

Agnesa Gashi është motra e moseratorit Labinot Gashi-Labi.

Kjo e fundit është nërë mjaftë e përfolur në media rozë.