Lajme

Aksident me të lënduar në Skenderaj

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
2:12 / 19 February 2021

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Tërrnafc të Skenderajt, përkatesisht janë përplasur dy veturat ndermjet vetë, shkruan rajoni.org.

Përveç dëmeve materiale, pasagjeret kanë marrë lëndime truporë.

Burimet e rajonit mesojnë së policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe është dukë u marrë me rastin./Rajoni.org/

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm
Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm