Lajme

Aksident me të vdekur në Komoran të Drenasit!

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
8:38 / 7 Dhjetor 2020

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pak caste më parë në Komoran, saktësisht në autostradën, Prishtinë-Pejë.

DrenicaSot nga ekipet në teren mëson se një person ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjës.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe është dukë u marrë me rastin.