Roze

Arbenita ia ofron gjoksin te goja Feros

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
10:16 / 4 Janar 2021

Arbenita dhe Fero po godasin herë pas herë bashkë.

Që pas rikthimit të reperit në instagram dyshja po shfaqen shpesh bashkë duke ndarë imazhe nga përditshmëria e tyre.

Siç dihet shpesh cifti kanë sjellë edhe foto të atilla ku dytë kanë provokuar bashkë.

Edhe së fundmi herë, ata sollën një imazh tamam për tu komentuar.

Arbenita është ajo e cila provokoi me gjoksin e saj të madh duke ia afruar para fytyrës Fero, ndërkohë që reperi u fokusuar në fytyrën e modeles.

Shikojeni.