Roze

Arilena Ara shfaqet e zhveshur nga vaska

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
10:52 / 17 Dhjetor 2020

Arilena duket tejet joshëse.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara, është shumë e dashur për publikun, shkruan lajmi.net.

Për shkak të zërit të saj dhe sukseseve në muzikë ka arritur që rreth vetes të mbledh shumë fansa, prandaj qëndron aktive në rrjete sociale për të qenë sa më pranë tyre.