Roze

Arta Bajrami pozon “hot” në setin e ri

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
10:31 / 16 Dhjetor 2020

Ajo karrierën muzikore ka vite që e ka nisur.

Këngëtarja Arta Bajrami edhe sot po vazhdon të jetë një nga emrat më të pëlqyer te publiku shqiptar, pasi këngën e saj, si të rejat, si ato të vjetrat, dëgjohen çdoherë, shkruan Syri Kosova.

Së fundmi, këngëtarja ka realizuar një set të ri të fotove.

Në imazh që e ka hedhur në Instagram, Arta thjesht ka shkëlqyer me pamjen e saj.

E veshur me një fustan elegant dhe e kuruar në detaje, këngëtarja mahniti ndjekësit e shumtë që ka në këtë rrjet social.

Arta shkëlqen në setin e ri

Të tjera