Roze

Arta Elezaj i çon pak këmbët me fustanin e shkurtë

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
10:10 / 29 Dhjetor 2020

Arta Elezaj ka provokuar ndjekësit duke ekspozuar linjat trupore.

Arta Elezaj është ndër femrat më të dëshiruara të ekrani televiziv.

Aktorja që u bë shumë shpejtë fytyrë publike, teksa nuk heziton të ndajë momente të ndryshme me ndjekësit e saj në Instagram.

E veshur me shije dhe stil, shfaqet në fotografinë e fundit, teksa janë këmbët e saj që bien në sy.

Të tjera