Roze

Arta Elezaj ngacmon imagjinatën duke pozuar nga prapa

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
8:25 / 21 March 2021

Arta ka postuar fotografi provokuese në Instagram.

Ajo padyshim që është njëra ndër modelet dhe aktoret më të përfolura për jetën luksoze që bën, ndërsa është mjaft aktive edhe në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Aktorja vazhdimisht sjell imazhe atraktive për ndjekësit e saj të cilat pëlqehen dhe komentohen mjaft shumë.

Së fundmi ajo ka ndarë një fotografi e cila ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve ku shihet të ketë pozuar nga prapa duke vënë në fokus të pasmet e bujshme.