Roze

Arta Nitaj nuk i ndahet palestrës, ngacmon keq me veshjen e ngushtë

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:00 / 2 Dhjetor 2020

Arta Nitaj i ka provokuar ndjekësit me paraqitjen e fundit.

Aktorja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, është një nga emrat më të komentuar, shkruan lajmi.net.

Ajo është aktive në rrjete sociale dhe ndiqet nga një numër i madh i njerëzve.

Arta publikon imazhe të ndryshme, përfshirë edhe ato nga palestra. Së fundmi ajo i ka ndarë disa imazhe ku tregon format seksi trupore.

Duke qenë tejet aktive në palestër, Arta ka arritur rezultate tejet pozitive dhe kjo vihet re edhe në fotot e fundit ku ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve.