Saturday, January 22, 2022

Arta Nitaj provokuese, pozon me gjoksin hapur

Modelja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin është shfaqur mjaft tërheqëse.

Ajo ka pozuar me xhinse dhe një bluzë të zgjatur ngjyrë hiri dhe me vija rozë, e cila vinte mjaft mirë në pah hiret e saj të trupit.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, një pjesë e mirë e të cilëve e kanë komplimentuar për vijën trupore.

Për sa i përket jetës profesionale, Nitaj ka bërë të ditur se shumë shpejt do të nisë një emision të ri televiziv.