Roze

Arta Nitaj thekson të pasmet në pantollona të ngushtë

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:17 / 5 Janar 2021

Aktorja dhe modelja shqiptare, Arta Nitaj, ka qenë emri më i komentuar që nga fillimet e para kur ajo u bë fytyrë publike.

Arta është aktive në publikimin e imazheve të reja në rrjete sociale aty ku pothuajse gjithmonë tregon format trupore dhe duket mjaft bukur.

Ajo vetëm në Instagram numëron 292 mijë ndjekës, për të cilët shpesh ndan postime të ndryshme.

E së fundmi ajo i ka befasuar të gjithë me një foto të postuar.

“Vajzat e mira argëtohen më shumë”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë.