Lajme

Posta hap një sportel postar në Skenderaj

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
12:11 / 29 March 2021

Posta e Kosovës ka hapur një sportel postar në objektin e Komunës se Skenderajt

“Që nga sot, ka filluar punën sporteli i Postës së Kosovës në ndërtesën e administratës komunale në Skenderaj, projekt i iniciuar nga Kryeshefi Ekzekutiv me mbështetjen e Komunës së Skenderajt” thuhet në komunikatën e leshuar nga Posta e Kosovës.

Me rastin e fillimit të punës së këtij sporteli postar në Komunën e Skenderajt, Kryeshefi Ekzekutiv, përgëzoi menaxherin e regjionit postar në Mitrovicë, Faruk Hamza, stafin e tij, si dhe uron për punë të mbarë sportelistët tanë, ndërsa i fton qytetarët e Skenderajt që të kryejnë pagesat në sportelet e Postës së Kosovës.

May be an image of 3 njerëz dhe E brendshme
No photo description available.