Albinot Mecinaj

57 POSTS0 COMMENTS
http://www.rajoni.org

Derbi në Itali, Roma-Milan

Sonte luhet sfida Roma-Milan e vlefshme për Seria A. Edhe pse është në pozitën e 5 Roma llogaritet më favorit në këtë takim, pasi...

453 persona pozitiv dhe 206 të shëruar nga Covid-19

Gjatë 24 orëve të funditjanë kryer 3680 testime, ndërkaq 453 persona kanë rezultuar pozitiv, 206 janë të shëruar dhe 4 raste të vdekjes, bën...

Skenderaj/Prishet shtrati i lumit Klina

Shirat që na përcollën javëve të kaluara si duket përpos vërshimeve dhe dëmeve që kanë shkaktuar, kanë vënë në pahë edhe punën në shtratin...

426 persona pozitiv dhe 205 të shëruar nga Covid-19

Gjatë 24 orëve të funditjanë kryer 3454 testime, ndërkaq 426 persona kanë rezultuar pozitiv, 205 janë të shëruar dhe 3 raste të vdekjes, bën...

Europa League/Rruga për në GDANSK, 1/16 e finales

Shorti për 1 të 16 e finales në Europa League është hedhur sot dhe secila nga ekipet të cilat siguruan rrugëtimin finales së GDANSK...

445 persona pozitiv dhe 264 të shëruar nga Covid-19

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 2570 testime, ndërkaq 445 persona kanë rezultuar pozitiv, 264 janë të shëruar dhe 5 raste të vdekjes,...

Sonte, super ndeshje në Europa League

Sonte rikthehet Europa League me lojët e kthimit në fazën e eleminimit direkt, i vetmi ekip që ka kaluar deri më tani në fazën...

437 persona pozitiv dhe 255 të shëruar nga Covid-19

Gjatë 24 orëve të funditjanë kryer 2643 testime, ndërkaq 437 persona kanë rezultuar pozitiv, 255 janë të shëruar dhe 5 raste të vdekjes, bën...

461 persona pozitiv dhe 319 të shëruar nga Covid-19

Gjatë 24 orëve të funditjanë kryer 3138 testime, ndërkaq 461 persona kanë rezultuar pozitiv, 319 janë të shëruar dhe 3 raste të vdekjes, bën...

Atalanta, befasia e Champions League? City favorit

Sonte do të jenë përsëri dy takime në kuadër të Champions League, ajo në mes Atalanta-Real Madrid dhe Borusssia Monchengladbach-Manchester City. Skuadra nga Bergamo pret...

TOP AUTHORS

763 POSTS0 COMMENTS
1930 POSTS0 COMMENTS
110 POSTS0 COMMENTS

Most Read