taulant

83 POSTS0 COMMENTS
http:

Njoftim për tatimpaguesit: Për t’u subvencionuar nga Qeveria

Administrata Tatimore e Kosovës, ju rikujton se tatimpaguesit që kanë pranuar njoftimin nga Ministria e Financave se janë përfitues të subvencioneve, do t’i pranojnë...

A po perputhen Ana dhe Shpat Kasapi

Sic duket keta dy nuk po perputhen 😛

Video

https://www.youtube.com/watch?v=gsUlUq9CulA

Aksident me të vdekur në Runikë të Skenderajt!

Një aksident i rëndë ka ndodhur sonte në Runikë të Skenderajt, ku për pasojë ka humbur jetën një person. Lajmin e ka konfirmuar Kryetari Bekim...

Rita Ora thekson linjat trupore në bikini!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, njihet për hitet e shumta që ka sjellë ndër vite. Ajo është një nga këngëtaret më të suksesshme...

Femra më e klikuar në Youtube i vë “zjarrin” edhe Instagramit

Në rast se nuk e dinit, këngëtarja e hiteve latine, Natti Natasha është femra më e klikuar në Youtube. Por duket se ylli 33-vjeçar merr...

Agnesa Gashi pejanja që ka dy djem e duket si modele 18 vjeç

Agensa Gashi, bukuroshja nga Peja, edhe më tej shfaqet atraktive në të gjitha postimet që lëshon në rrjete sociale. Modelja, që e ka lënë pas...

Ish-shoqja e ngushtë e Kim Kardashian, në një lidhje me futbollistin shqiptar

Duket si një lajm ‘fake’, por ‘PRIVE’ e konfirmon. Larsa Pippen, përveçse ish-shoqja e ngushtë e Kim-it, është dhe ish-bashkëshortja e basketbollistit legjendar Scottie Pippen. Larsa...

Vrasje në Viti, policia jep detaje

Policia njofton për një vrasje në fshatin Biniq të Vitisë. Për shkak të plagëve të marra, viktima mashkull ka ndërruar jetë në spital në Prishtinë. I...

Rashel po i shpërthen gjoksi gjigant

Bukuroshja shqiptare Rashel Kolaneci vazhdimisht është në qender të mediave roze. Me pamje atraktive dhe me një trup tërheqëse ajo mbanë rreth vetës shumë njerëz...

TOP AUTHORS

11 POSTS0 COMMENTS
105 POSTS0 COMMENTS
83 POSTS0 COMMENTS

Most Read

QKUK jep detaje për 29-vjeçaren shtatzënë që vdiq sot nga koronavirusi

Vdekja e 29-vjecares shtatzënë, QKUK’ja tregon për përkeqësimin e gjendjes së saj. Zëdhënësi i QKUK’së, Shpend Fazliu, ka treguar detaje lidhur me vdekjen e 29-vjeçares...

Lille dhe Milan ndajnë pikët, avancojnë Arsenal e Leicester!

Lille dhe Milan lanë gjithçka të hapur përsa i përket çështjes së kualifikimit në grupin H të Europa League, pasi nuk shkuan më shumë...

Klinaku kritikon institucionet vendore pas zgjatjes së mandatit të Speciale

Dhomat e Specializuara kanë vazhduar mandatin e Gjykatës Speciale. Lidhur me këtë ka reaguar anëtari i OVL-UÇK-së, Faton Klinaku, duke kritikuar institucionet qeverisëse për mos...

FOTO/ Modelja i vë flakën rrjetit me bikinit e vogla

Modelja Amy Willerton po shijon ditët e dimrit me diell në Dubai me të fejuarin e saj Daniel Day dhe vajzën Demelza, 11 muajshe. Ish-ylli...