Monday, January 17, 2022

Baby G provokon me gjoksin, teksa pozon e shtrirë

Këngëtarja ka publikuar fotografi provokative.

E shtrirë në veshje sportive, Baby G duket tejet në formë, shkruan lajmi.net.

Artistja shqiptare ka marrë vëmendje me pozën e publikuar teksa ka venë në pah gjoksin joshës.

Ajo në mbishkrimin e imazhit iu ka parashtruar një pyetje fansave. “Baby G me flokë të shkurtër apo të gjatë”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, këngëtarja gjatë vitit 2020 nuk ka qenë edhe aktive me projekte muzikore, i fundit është bashkëpunimi me Escobars dhe Grido me këngën “Kuq e zi” oublikuar 6 muaj më parë.

SHPËRNDAJE