Friday, January 21, 2022

Ballkani nuk lejon befasi në Suharekë, mposhtë Trepçën ’89

Ballkani është treguar i vendosur të mos dorëzohet në betejën për titull. 

Në ndeshjen e të enjtes ka fituar nga Trepça ’89 me rezultat 2-0. 

Golat për Ballkanin i kanë shënuar Edvin Kuç dhe Nazmi Gripshi.